Nekompromisní válka mezi „Castellovkami“ – sexicí Silvií Řehákovou (21) a Zdeničkou Souškovou (25) pokračuje. Poté, co si děvčata vyměnila invektivy ohledně poprsí a celkové úrovně, přichází další útok od Silvie, která si tentokrát bere na paškál afektovaného partnera Souškové, pražského playboye Michala Šedu.

„Když nesbalil mě, tak na hec chodí se Zdeničkou. Je mi to ale k smíchu, protože Zdenička je lesbička a Šeda je jen zástěrka pro rodiče, navíc on má také své důvody, proč s ní je, opravdu povedený páreček, lesbička a lovec opilých žen z diskoték, se kterým mám své zkušenosti,“ říká Silvie. Jak se dostává do varu, přidává velmi zajímavé skutečnosti: „Přijde mi trapné, že i po tom, co i Thomasovi říká, jak bylo vše, od spaní v autě až po její práci, jen pohádka, lže dál. Všecko to od ní byla jen pohádka pro naivní diváky, šlo jí o to, udělat ze sebe chudáka, aby získala hlasy, zatímco má prsa od svého bohatého milence, který ji má na sex a o němž nikdo neví. Měla by se stydět, takhle klamat národ!“

Soušková, která podle Silvie jen Šedovi pomáhá se zviditelnit, už nechce Řehákovou vůbec komentovat. Tahle válka bude ale ještě hodně dlouhá.

Tutově delší než předčasně odpískaní VyVolení.