NeVyVolený Thomas Castello (38) sklízí další plody svého neuváženého odchodu do Vily v situaci, kdy na něj má pifku několik desítek věřitelů a podvedených lidí.

Podle informací mimořádně dobře informovaného zdroje z jeho blízkosti Castello včera odpoledne zjistil, že se nemůže vrátit do svého přechodného úkrytu před věřiteli v chatě na Náchodsku, kterou kdysi zdědil.

O tento objekt jako o místo, kde bude možné Thomase zastihnout, se prý totiž intenzivně zajímá královéhradecká kriminálka, která má na bezmozka z VyVolených mnoho a mnoho otázek na témata typu uzavírání podvodných leasingových smluv, pojišťovací podvod nebo zločinné spolčení.

Na Castellovu chatu je navíc uvaleno několik exekucí, největší nároky si dělá zdravotní pojišťovna, která byla nejrychlejší. Ta pohledává od dubna u Castella necelých dvacet tisíc, které asi jen tak neuvidí. Thomas totiž nejen že nemá ani korunu, jak sám přiznal, ale navíc si na jeho chajdu v Bystrém u Stárkova brousí zuby další instituce a jednotlivci, kteří mají u Thomase pohledávky.