Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Čas nejde zastavit: Obličej jako padesátnice, ale ruka jako PAHÝL stoleté STAŘENY. Poznáte, o koho jde?

Tipnete si, o koho jde?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
I když herečka Jane Fonda vypadá vždy úchvatně, čas na některých partiích těla prostě nezastaví. Na udílení cen Costume Designers Guild awards v Beverly Hills oblékla černou róbu, kterou doplnila křišťálovými náušnicemi. Vypadala naprosto skvostně a mezi ostatními celebritami vynikala. Přesto i tahle kdysi nádherná hvězda nezataví proces stárnutí.

Jane Fonda je jedna z nejkrásnějších hereček světa, po které v šedesátých letech toužily davy mužů. Nutno podotknout, že i ve svých devětasedmdesáti letech vypadá naprosto perfektně. Na rudém koberci po boku ostatních a mnohem mladších hvězd vždy vyniká.

Přestože v obličeji na osmdesát určitě nevypadá a mohly by jí závidět o dost mladší kolegyně, tak čas měří všem stejně. Na udílení cen Costume Designers Guild awards v Beverly Hills oblékla černou róbu, která jí perfektně padla.

Ovšem odhalila i své ruce, které připomínají pahýly stoleté stařeny. Stáří na některých partiích těla zkrátka nelze schovat.

Související články

Další články