Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bývalý primátor Prahy Bohuslav Svoboda si zahrál v parodii na Statečné srdce, na konci na vás vybafnou holé zadnice

Umí si ze sebe naši politici vůbec udělat legraci? Pokud hledáte někoho, kdo není suchar a občas dokáže shodit sám sebe, měli byste se zaměřit na dvojku pražské ODS, exprimátora Bohuslava Svobodu, který si před rokem pro festival mladého umění Český tučňák, jehož uměleckým ředitelem je herec Vojta Kotek (25), zahrál komickou postavu skotského bojovníka.

Tehdy bylo hl. m. Praha partnerem festivalu a namísto klasických děkovaček se Svoboda s Kotkem dohodli, že si tehdejší primátor zahraje v krátkém klipu, který Vojta režíroval a zároveň v něm hraje postavu skotského bojovníka Williama Wallace.

Svoboda na sebe navlékl brnění a spolu s ostatními stojí v řadě v plné zbroji, zatímco Kotek je na koni povzbuzuje svým proslovem. „Co budeme dělat bez svobody?“ hřímá, načež se primátor Svoboda ošije a svým kumpánům odvětí: „Já s tím nemám nic společného, je to jen shoda jmen.“

Video pak končím nadzvednutím kiltů a plácáním do holých zadnic.

Bohuslav Svoboda toto video znovu vyvěsil na svém profilu proto, aby dle svých slov upozornil na fakt, že politik není žádná superstar a může si dovolit i ze sebe udělat legraci, s předčasnými volbami nemá podle vyjádření Vojty Kotka a samotného exprimátora nic společného a nejedná se o volební spot.

„Pan exprimátor tehdy projevil svůj herecký um i statečné srdce a v našem klipu dokázal, že si ze sebe umí udělat legraci. Nikdo z nás jsme tím tehdy nevyjadřovali podporu panu Bohuslavu Svobodovi v letošních volbách a to je to, co bychom rádi společně rozporovali. Statečné srdce skutečně není předvolební spot. Já sám jako osoba veřejná se politickým tématům vyhýbám, neburcuji ani nikoho veřejně nepodporuji,“ říká k videu samotný tvůrce Vojta Kotek.

Související články

Další články