Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Bývalá SEXBOMBA Zuzana Belohorcová se nebojí ukázat kůži! Jaký je její život na Floridě?

Kdo by si dal koupel?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Bývalá sexbomba Zuzana Belohorcová (40) si naplno užívá svůj současný domov, tedy Floridu. Už to ale není ta zdivočelá blondýnka z televizních obrazovek jako dřív.

Dnes je Zuza Belohorcová pečlivou maminkou dvou dětí, dcery Salmy a syna Nevia. To, co nás ale baví na Zuze nejvíce, je její krásné tělo, na kterém dva porody v pokročilém věku nejsou vůbec znát!

Za perfektní postavou je samozřejmě moře práce. Denně cvičí, běhá, a tak si čas od času může s klidnou hlavou i zapózovat jen v bikinách nebo úplně nahá. Loni byla navíc na plastice prsou a to udělalo také své kouzlo.

„Říkala jsem, že už mě nikdo nikdy nesvleče donaha, ale nakonec se tak stalo,“ komentovala fotografie, kde pózuje nahá ve vaně plné pěny. Pouze její intimní partie zakrývají pěna a ruce.

Nesmíme však zapomenout, že i na Floridě je čas od času drsné bytí. Nedávno se Floridou prohnal silný hurikán Hermine a obyvatelé prchali, co jim nohy stačily, pryč z celé ohrožené oblasti. Možná je to silnou a nebojácnou slovanskou krví, která proudí Zuze i Vlastovi v krvi. Ale tahle čtyřčlenná rodinka nikam neprchala, ale zamířila rovnou na pláž, aby přírodní živel viděli z větší blízkosti…

No, Zuzo, život není vždycky jako akční film s dobrým koncem jako v Hollywoodu.

Související články

Další články