Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bývalá přítelkyně Františka Rajtorala poslala zoufalý vzkaz: Moc jsem ti chtěla pomoct, ALE…

+ Dalších 16 fotografií
Talentovaný fotbalista František Rajtoral spáchal v Turecku sebevraždu. Oběsil se ve svém bytě a zanechal dopis na rozloučenou. Zdrcena je jeho rodina, spoluhráči i bývalá přítelkyně Petra Hrůzková. Rozchod s ní rozhodně nepřispěl k jeho špatnému psychickému stavu.

Byli spolu 6 let. Setkali se v příbramském baru, kde si od známých František později vyžádal její telefonní číslo a zavolal jí. Pak spolu začali chodit. Petra mu byla oporou na mnoha zápasech a jela fandit na mistrovství do Polska.

Vztah ale ukončila a dnes randí s bývalým fotbalistou Marcelem Gecovem. Na svou velkou bývalou lásku ale nemůže zapomenout. S Františkem se rozloučila i na sociálních sítích, kam přidala společnou romantickou fotku ze zápasu.

„Takhle jsi vždy každého uměl rozesmát… kdo tě znal, ví, jaké obrovské srdce jsi měl… jaký úžasný člověk jsi byl… všem bych vám přála mít Fandu každý den po svém boku, protože to by ten život stál teprve za to! Tak moc jsem ti chtěla pomoct, Fanuš… ale přemohla nás,“ píše Petra a zřejmě naráží na fotbalistovu letitou depresi.

„Odešla část mne… Nikdy v životě nezapomenu!!!“ loučí se jeho bývalá přítelkyně.

Více se o fotbalistově tragickém skonu dozvíte ZDE.

Související články

Další články