Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Bývalá moderátorka VIP zpráv Martina Gavriely extrémně zhubla. Vidíte ten rozdíl?

Vlevo: Moderátorka před půl rokem. Vpravo: Martina Gavriely už je zase kost
a kůže.
+ Další fotografie

Martina Gavriely (34), která byla ve své době nejlepší moderátorkou VIP zpráv, byla vždycky jako nitka. Ke konci loňského roku nabrala pár kilo, které se jí ale podařilo po pár měsících sundat. Teď to vypadá, že má Martina své nejhubenější období.

Gavriely před časem plánovala miminko se svým přítelem, muzikantem Marcusem Tranem. Začala proto brát hormony, po kterých měla zvýšenou chuť k jídlu a přibrala deset kilo. Teď se kráska objevila po delší době ve společnosti a všechny překvapila svou extrémně štíhlou postavou. Podle jejích slov je za úbytkem váhy hlavně spousta práce a starost o rodinu.

Martina plánovala s Marcusem odjet do Austrálie, kde by si podle svých slov vydělala mnohem víc peněz. Zatím ale pár stále zůstává v Česku, kde se Martina spolu s Tranem starají o její dvě děti z předchozího vztahu, syna Antonia a dceru Jessiku.

Mohlo by vás zajímat

Další články