Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bývalá Miss Československa Christová bude opět v televizi. Dealerka kosmetiky se snažila kila navíc schovat do černé, ale i tak je z ní Míša Kulička

Zdroj: archiv FTV Prima
+ Další 3 fotografie

Věčná bojovnice s váhou Ivana Christová (43) - něco jako u nás v Česku Naďa Konvalinková - se po dlouhé době objeví v televizi v primácké show Souboj národů, kde bude obhajovat slovenskou část. Christová se od roku 1989, kdy získala titul Miss Československa, hodně změnila.

Brzy se jí narodila dcera, takže se stáhla do ústraní, ale po letech se opět začala objevovat v televizních pořadech, protože na missky nikdo nikde nečeká s otevřenou náručí, a pokud po jejich boku nestojí majetný podnikatel, jsou vyřízené. Christová nakonec začala pracovat jako kosmetická poradkyně jedné značky, jenže v reálu jde o to, že se svými ovečkami zvou ostatní ženy na jakože babské dýchánky, přičemž jejich úkolem je místo krafání u kafíčka do svých možných zákaznic nalít co nejvíc mouder o kosmetice, kterou dealují, a samozřejmě vyprázdnit jejich peněženku. Christová si navíc myslí, že díky svému jménu se jí podaří být na vrcholu této multilevelmarketingové atrakce.

Největší slabinou Christové je boj s kily, který už několik let totálně prohrává. Do televize se celá zabalila do černých šatů, styling byl celkem vkusný, na rozdíl od některých jejích kreací z minulosti.

Související články

Další články