Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Bývalá milionářka Nora Mojsejová je venku z lochu! Jak královna kýče vypadá dnes?

Jak dnes vypadá slovenská královna povrchnosti?
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Jak se z bývalé milionářky stala vězeňkyně, to už všichni víme. Ale jak vypadá Nora Mojsejová dnes, to Vám doslova vyrazí dech!

Dlouhá léta všichni znali Noru Mojsejovou (58) jako kýčovitou bohatou blondýnku ze slovenské reality show Mojsejovci. Nora v době své největší slávy poutala pozornost především svým nevkusem, a vždy perfektně načesaným účesem.

Před více než čtyřmi lety se však bývalá podnikatelka rozhodla pro výraznou změnu. Své blond kadeře si nechala přebarvit na tmavě hnědé. Krom toho také výrazně zhubla, její úbytek váhy však nenastal po hodinách cvičení, ale kvůli problémům se zákonem. Ty ji narušily jak fyzicky, tak psychicky.

Dnes je všechno úplně jinak a z úhlavního nepřítele Františka Kabrheľa (40) (ten má na Slovensku přezdívku Versace), který ji v minulosti žaloval za zpronevěření jeho peněz, je dnes Nory manžel. Zdá se, že vyřešení jejích problémů a nové manželství Noře prospívá.

Nora totiž na svůj profil na Facebooku přidala fotku, na které vypadá o hodně líp nežli dřív. Bývalá podnikatelka na ní vypadá nejen mnohem štíhlejší, ale díky svým prodlouženým vlasům působí celkově její vzhled mnohem svěžeji.

A co k tomu řekla sama hlavní aktérka?

„K tej fotke len toľko, že konečne mám aký-taký kľud a vetrám hlavu a som šťastná so svojimi psíkmi, to je pre mňa najviac,“ řekla pro topky Mojsejová.

Související články

Další články