Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Byla to pohledná dívka. Líbí se vám i dnes? Co si Martina nechá zvětšit nyní?

Jak tohle může někdo dopustit?
+ Dalších 20 fotografií
Německá modelka Martina Big je posedlá opálením. Došla tak daleko, že si píchá injekce melaninu pro hnědnutí kůže. Dalším jejím "trumfem" jsou obří prsa, o kterých tvrdí, že jsou největší v Evropě. Z kdysi hezké ženy se stalo monstrum, které stále nemá dost. Martina chce zajít v plastikách ještě mnohem dál. Nyní si chce nechat pořádně zvětšit zadek. Tohle nemůže dopadnout dobře.

Martina Big je Němka, která má obří prsní implantáty, jeden s objemem 3,7 litru, a občas to přežene s opalováním, na kterém je prakticky závislá, a míří na další plastickou operaci. Z kdysi pohledné mladé holky se stalo doslova monstrum.

Tahle Němka si z toho ale nic nedělá a je na svůj vzhled patřičně pyšná. Hájí se tím, že i jejímu muži přijde její tělo neskutečně sexy. Jestli jste si mysleli, že tohle je vrchol všeho, tak se nenechte zmást.

Martina s plastikami nekončí. Nyní se rozhodla, že si nechá vymodelovat dokonale umělé pozadí. Již prošla konzultací s lékaři v Los Angeles a vybrala si typ a velikost svých půlek. Při zatěžkávací zkoušce ovšem jedna z nich praskla. Ale to ji určitě neodradí.

Tady je vidět, že závislost na zkrášlování a plastikách je nemoc. Martina by se podle odborníků měla svěřit do péče psychologa. Zřejmě nezná hranice toho, co je normální…

Mohlo by vás zajímat

Další články