Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Byla obézní a drasticky zhubla. Teď je pyšná na svoje strie a účastní se soutěží krásy!

Conner drasticky zhubla a teď je z ní kočka!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Byla morbidně obézní a rozhodla se s tím něco udělat. Radikálně zhubla a zúčastnila se soutěže Miss Bikiny. Celou soutěž vyhrála a zvedlo jí to sebevědomí. A vůbec jí nevadí, že má na břichu, zadku a stehnech dlouhé strie.

Vážila 122 kilogramů a necítila se vůbec dobře. Rozhodla se, že se svojí váhou zatočí. Zhubla o polovinu své váhy a stala se inspirující fitness modelkou. Conner Rensch (26) byla šikanována za to, jak vypadala. Kvůli její obezitě se jí všichni posmívali. Říkali jí, že je tlustá a ošklivá. Jeden její spolužák jí dokonce řekl, že by se měla jít zabít.

Teď je hubená, zhubla téměř 60 kilogramů a pyšní se dokonalou postavou. Jenže jí na těle vznikly strie. Na ty je ale hrdá. Ukazuje je všude, kde může. Conner se stala hitem internetu, kde sdílí hromadu svých fotek. Byla prý tlustá proto, že jedla hodně sladkého. Pak si řekla dost a najala si osobního trenéra a výživového poradce. Už ji nebavilo poslouchat, jak ji pořád někdo pomlouvá, a měla strach, že kvůli svojí obezitě bude mít zdravotní problémy.

Teď váží necelých 70 kilogramů a se svojí postavou je nadmíru spokojená. Denně cvičí a udržuje si svoji figuru. Poté, co zhubla, odhodlala se přihlásit do soutěže krásy, kde byla i promenáda v plavkách. Bikiny tam měla na sobě poprvé. Soutěž vyhrála a od té doby se stala inspirací pro všechny.

„Chvíli mi trvalo, než jsem se svěřila se svým příběhem. Dávat fotky na Instagram pro mě bylo nejdříve trochu děsivé, nikdy jsem si nemyslela, že bych se účastnila soutěže krásy. Teď jsem na sebe hrdá a stejně tak na svoje strie. Ty mi totiž ukazují, že jsem ušla dlouhý kus cesty. Jsou úžasné a miluji je,“ řekla Conner.

Související články

Další články