Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Budíček pro vaše kalhotky! Tahle vychytávka vás vzbudí orgasmem!

Na ranní budíček se budete těšit.
Zdroj: facebook
Taky nenávidíte ranní vstávání a budík byste nejraději prohodila oknem, když začne zvonit? Nejste jediná! Těžkým ránům však odzvonilo! Tenhle budík budete milovat! Je totiž určen pro vaše kalhotky a vzbudí vás vibracemi.

Little Rooster, jak se tenhle šikula nazývá, je budík, který je sestrojen, aby pasoval do vašeho spodního prádla. Jednoduše si nastavíte čas buzení a strčíte jej do kalhotek. Ráno vás místo odporného bzučáku probudí jemné vibrace. Budík vám bude mezi nohama vrnět pět minut, pokud ho neutnete, a stupně vibrací během pěti minut v ráji gradují. Nebojte se, Rooster není amatér, stupňů intenzity má hned 30.

Pokud náhodou nemáte náladu, stačí jej vypnout nebo posunout jako u běžného budíku. Ale vlastně, kdo by to dělal? Co může být lepšího než být probuzena orgasmem?

Tuhle hračičku asi vymyslel pěkný marketingový génius, který chtěl pravděpodobně docílit zvýšení dochvilnosti a produktivity u žen. Nechť je blahoslaven! On i jeho revoluční výrobek, který je v Americe tak populární, že je téměř neustále vyprodán.

Takže pokud jste ještě nebrnkla Ježíškovi o vánoční dárky, máte ten nejvyšší čas. Garantujeme, že vaše rána už nikdy nebudou stejná.

Související články

Další články