Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Budete se červenat: První láska Toma Cruise popisuje, jaký byl v posteli!

Tom Cruise a jeho parta ještě před tím, než se stal slavným.
Zdroj: Jeff Rayner
+ Další 2 fotografie
Tenkrát ještě Tom Cruise neměl slávu, miliony a zájem médií. Zato měl první lásku a skvělou bandu kamarádů. Jeho bývalá přítelkyně Diane Cox zveřejnila snímky z konce sedmdesátých let, kde ještě Tom vypadá jako obyčejný kluk, co si užívá prvních večírků. Z těchhle fotek dýchá nostalgie!

Diane a Tom se potkali v roce 1979 na maturitním večírku. Když skončila oficiální část akce, šlo se na after party. Tam prý každý dali vale svému partnerovi, se kterým přišli na maturák, a dali se dohromady. Prý za ní přišel do koupelny a začali se divoce líbat. Tu noc spolu ještě nespali, ale pak se už od sebe neodtrhli.

„Měli jsme sex, kdykoliv to šlo. Byl strašně nadržený. Milovali jsme se v autě jeho rodičů nebo u nás v garáži,“ vzpomíná Diane. Tenkrát ještě oba bydleli u rodičů, takže museli být s výběrem hnízdečka docela kreativní.

Prý si Diane jednou postěžoval, že od své bývalé přítelkyně má jizvy na zádech, protože ho u sexu škrábala. „Já jsem si nehty pořád kousala, takže byl v bezpečí,“ pouští se žena do popisu stále větších detailů.

Tom Cruise byl prý chytrý chlap a mnohem vyspělejší než jeho vrstevníci. Diane to vysvětluje tím, že měl 3 sestry, které ho všechno, co potřeboval vědět o ženách, naučily. „Byli si hodně blízcí. Prý tak blízcí, že Toma naučily líbání,“ vzpomíná jeho přítelkyně na tak trochu úchylnou Tomovu rodinnou historku.

Páreček spolu byl dva roky a tou dobou už Tom tvrdě makal na tom, aby se stal hvězdou. Jenomže podle Diane to byl taky žárlivec a kontroloval ji na každém kroku. Nakonec prý tlak nevydržela a rozešli se. Hezké fotky ale zůstaly.

Související články

Další články