Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Bude veganství zakázáno? Žena odmítla mlékem krmit své dítě, to málem zemřelo!

Žena málem zabila své dítě, protože chce, aby bylo taky vegan.

Konečně se potvrdilo, že lidé, kteří fanaticky propagují veganství, jsou svému okolí nebezpeční. Důkazem je veganka Sara Anne Markhamo (23), která odmítla krmit kojeneckou výživou své dítě. To málem zemřelo a teď je v péči lékařů. Informaci přinesly novinky.cz

Dvanáctidenní chlapec byl silně podvyživený a dehydratovaný, zjistila to dětská lékařka, která ihned zalarmovala úřady. Šílenou matku policie zatkla a obvinila ze zanedbávání péče.

Matka byla členkou Církve adventistů sedmého dne. Když se se svým synem vrátila domů, dávala mu namísto kojenecké stravy výživu ze sóji. Mléčnou stravu odmítla, protože je živočišného původu.

Žena také uvedla, že chce, aby se veganem stal i její syn. Podle jejího názoru dítě nebylo dehydratované, ale mělo pouze břišní potíže. Policii odmítla vpustit do bytu, ta se musela dovnitř dostat násilnou cestou.

Matka je nyní stíhána na svobodě, dítě je v péči lékařů.

Mohlo by vás zajímat

Další články