Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Bude se natáčet Okresní přebor 2? Luděk Sobota prozradil, jak to je!

Jak to bude s pokračováním Okresního přeboru?
Zdroj: TV NOVA
+ Další fotografie
Seriál z venkovského fotbalového prostředí Okresní přebor byl rozhodně tím, co si zamiloval každý televizní fajnšmekr. Každý díl první řady pravidelně sledoval více než milion diváků. Herec Luděk Sobota nám nastínil, jak je to s druhou řadou...

Byla to televizní jízda, když se na zeleném trávníku proběhl Jirka Luňák či Jarda Kužel. Rok 2010 byl rokem Okresního přeboru. Šestnáct dílů mělo pravidelně sledovanost přes milion diváků a všichni očekávali druhou řadu. Jenže nevznikla. Luděk Sobota eXtra.cz prozradil, proč se do natáčení oblíbené komedie režisér Jan Prušinovský už nepustil.

„Bylo to v plánu, dokonce na to existovaly finance, prostě všechno. Honza Prušinovský mě oslovil a ptal se, jestli do toho jít. Sám byl názoru, že ne. Že by druhá řada už nebyla tak zábavná jako ta první, v čemž jsem mu dal zapravdu. A proto se v natáčení nepokračovalo. Jestli se to někdy natočí, to nevím. Možná by to nebylo špatné, ale těžko říct,“ odhalil seriálový předseda klubu Slavoj Houslice, proč se fanoušci zatím nedočkali.

V záplavě seriálů z lékařského a kriminálního prostředí by ale druhá série rozhodně vyčnívala. Třeba časem Jan Prušinovský změní názor a do „dvojky“ se pustí. Mnoha televizním divákům by jistě udělal radost.

Související články

Další články