Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bučková se zase chová jako typická anorektička: Podívejte se na fotografie a hned vám bude jasné, proč jídlo pořád nemá pod kontrolou!

Zdroj: herminapress.cz

Česká Miss 2008 Eliška Bučková (24) kudy chodí, tudy tvrdí, že má problémy s jídlem už dávno za sebou, na svém těle maká pod dohledem trenéra a zdravě se stravuje. Jedenáct kilo, o kterých modelka hlásá, že je nabrala, ale prý jde jen o svalovou hmotu, bychom nenašli ani se zvětšovací lupou.

Je pravda, že Eliška vypadá o něco zdravěji než třeba ještě před několika měsíci, ale její představa držení činek v jejích kostnatých rukou delší dobu než pět minut je dost těžko uvěřitelná. Bučková se navíc poslední dobou objevuje ve společnosti jenom v černém oblečení, které jak známo zužuje opticky postavu. Právě "bývalé" anorektičky se těžko smiřují s tím, že musí kvůli zdraví nabrat, a tak se snaží alespoň navenek vytvářet iluzi neustálé štíhlosti právě nošením černé.

Těžko říct, jestli se Eliška snaží zamaskovat možná dvě kila, která jí uvěříme, že přibrala, nebo si vybrala černou jako svou oblíbenou barvu stejně jako třeba Bára Nesvadbová

Související články

Další články