Ředitelka Muzea kostlivců Hl. m. Prahy Eliška Bučková (23) se kaje po mezinárodní ostudě, kterou se svým přítelem, multimilionářem Kubou Malinou (26), udělala na fashion show v Londýně, kam ji pozvala společnost F&F, která nechala vypravit letadlo plné novinářů a ukecala ke spolupráci TV Prima, aby všichni přihlíželi šílenému spektáklu, během kterého opilá Bučková se svým přítelem dělala na prestižní britské akci takovou ostudu, že ji nakonec museli vyvést.

Bučková před několika desítkami minut vydala na svém Facebooku následující prohlášení: „Naposled bych se chtěla vyjádřit k zájezdu do Londýna. Bylo ode mě velmi neprofesionální pít na akci, kde jsem byla pozvána pracovně. Nemám to ve zvyku, mrzí mě to a už se to nestane. Hezký den! Eliška“

Důvod je nasnadě. Televize Prima je totiž nepříčetná. Bučková s Malinou totiž měli slíbený honorář za romantickou reportáž z Londýna, kterou málem reportérka Mirka Roubíková nedokončila, neboť nebylo jak: „Mirka se fakt snažila, ale Elí byla total už v letadle. Když konečně na hotelu vypadalo, že se podaří udělat pár záběrů, začal do nich neustále různě vtancovávat Malina, no prostě klobouk dolů, že Roubíková naprosto neprofesionální Bučkovou na místě nezabila,“ řekl nám zdroj.

A nejde jen o zmršenou reportáž a pokutu, která Bučkové hrozí za nedodržení smlouvy. Bývalá anorektička totiž měla podle nepotvrzených informací dostat prostor v primáckém Top Star magazínu, kde měla mít jedna z nejchytřejších modelek Československa blog. A s tím je teď možná šmitec. Nebo se má modelka omluvit a Prima se nad ní ještě možná ustrne?

Těžko říct, televize zatím zůstává slovy svého mluvčího Davida Vaníčka neoblomná: „Opít se umí každý, pro to můžeme mít pochopení. Nicméně každý také musí počítat s tím, že za to bude odpovědný. Zvlášť, když za účast dostane honorář.“

Hm, tak to nevypadá dobře.