Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bučková promluvila o rozchodu s Malinou a Vánoce na ni zvažují žalobu! Eliška je chce znásilnit!

Zdroj: herminapress.cz koláž: kar
+ Další 4 fotografie

Eliška Bučková (25) přestala díky eXtra.cz v pondělí tajit, že už není s Jakubem Malinou, a Vánoce jsou hodně naštvané!

Podle všeho to totiž vypadá, že vykutálená modelka se zlatýma očima, krásnými zuby a dalšími super upgrady hodlá zkusit alespoň oficiálně udržet vztah s milionářským synkem Jakubem Malinou přes Štědrý den tak, aby mu bylo blbé nekoupit jí žádné dárky.

"Nechci to řešit přes svátky, sama se musím trošku zorientovat a do Vánoc si s tím nehodlám dělat těžkou hlavu, myslím, že to má čas," řekla nám viditelně zaskočená Eliška, když jsme ji tuhle začali vyslýchat, kde má schovaného Malinu, když s ním chodí, ale vypadá to, jako by spolu nikam nechodili.

Přebornice v barterování služeb kosmetických studií a klinik je evidentně od návratu z dovolené v USA sama, což si ale odmítá připustit a naopak zřejmě Malinu vábí zpět. Ten nesnáší jakoukoli publicitu a Eliška tak stojí před složitým úkolem nějak to s ním zpytlíkovat alespoň přes ty svátky, protože Vánoce bez Maliny a Vánoce s Malinou, to je pět set tisíc rozdíl

Samotné Vánoce jsou z celé věci hodně rozpačité: "Dříve to bylo tak, že se lidé obdarovávali jen symbolicky a měly jsme spíše duchovní rozměr. Nám nevadí, že se ateisté na nás často těší čistě z materiálních důvodů, ale to, co předvádí Eliška, která je praktikující katolička, to hraničí až s neomaleností. Zvažujeme, že budeme celou věc řešit právně, tohle je skoro znásilnění, a navíc si připadáme jako rukojmí!" sdělily nám telefonicky Vánoce s tím, že se zbytkem se máme obrátit na jejich právního zástupce.

Movitějším čtenářům, kterým nejde o lásku, ale hlavně o ten sex a trochu té mediální frajeřiny před kamarády, připomínáme, že Eliška je zřejmě svolná ke styku s novým miliardářem, který by eventuálně chtěl Malinu v době pro modelky tolik klíčových Vánoc zastoupit.

Chcete nahradit Jakuba Malinu? Máte na to cash a koule? Napište nám svou nabídku na redakce@extra.cz. Nejlepší nabídky Bučkové předáme a tomu, kdo se bude jevit z našeho pohledu nejperspektivněji, na ni pošleme mobil, zbytek je na vás!

Související články

Další články