Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

BRUTÁLNÍ VIDEO: Mladík ohrožoval své spolužáky obrovským nožem! Policie ho bez milosti střelila!

Teprve šestnáctiletý mladík ohrožoval na školním dvoře spolužáky velmi ostrými noži. Na výzvy strážníků nereagoval, a proto přistoupili k radikálnímu řešení. Strážník, který přihlížel celému incidentu vytáhl svoji služební zbraň a útočníka postřelil. Mladík skončil v nemocnici a policie celý případ prošetřuje.

Opravdu nepochopitelný případ napadení nožem se odehrál v americkém státě Nevada. Jeden ze studentů zachytil na videu brutální útok šestnáctiletého studenta, který na školním dvoře ohrožoval své spolužáky obrovskými noži.

Okamžitě k incidentu přispěchali školní strážníci a snažili se chlapce na videu přesvědčit, aby nože odhodil.

Ten bohužel na výzvy strážníků nijak nereagoval a oháněl se ostřím dál. Jeden ze strážníků proto na nic nečekal, vytáhl svou zbraň a po mladíkovi vystřelil.

„Jakmile byla hrozba eliminována, policista okamžitě chlapci poskytl první pomoc,“ cituje portál tvnoviny.sk policejního náčelníka.

Postřelený mladík šel okamžitě k zemi a byl převezen s těžkými zraněními do nemocnice. Střední škola Hug High School byla po incidentu okamžitě uzavřena a vyučování bylo pozastaveno.

Celý útok sledovalo přes 40 studentů a mnozí z nich si incident natočili. Policie si vyžádala všechny záznamy a případ prošetřuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články