Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Brutální sebevražda mladé matky: Vlezla na dvůr s agresivními psy a nechala se jimi zabít

Pravdu se asi už nedovíme.
+ Další fotografie
Tragické úmrtí řeší v americkém Michiganu. Žena zde měla dobrovolně vlézt na dvůr s agresivními psy a nechala se jimi pokousat.

Američanka Rebecca Hardy (22) utekla po hádce z domu a šla až ke stavení se dvěma nebezpečnými psy na dvoře. Přelezla plot a následně se jimi nechala pokousat. Zvířata zastavil až jejich majitel, který přišel na volání svědka incidentu.

Mladé matce jednoroční holčičky ale už nebylo pomoci a po přivolání ambulance svým zraněním v nemocnici podlehla.

Případ je nyní v rukou policie. Vše ale napovídá tomu, že žena na dvůr s dvěma pitbuly vlezla skutečně se sebevražedným záměrem. Agresivita dvou psů byla v okolí velmi dobře známa. Žena se navíc pokusila sáhnout si na život už v minulosti.

Snoubenec Matt Grattan je ze smrti Rebeky otřesený a stále nechce uvěřit, že by toho byla schopná. „V žádném případě nevěřím, že by si toho dne chtěla ublížit. Byla to žena plná života a milovala svou dceru. Každou místnost, do které vešla, rozzářila.“

Oba dva psi byli utraceni.

Mohlo by vás zajímat

Další články