Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Brutální rvačka ve Výměně manželek: Jak dopadl psychopat Mirek? Promluvili samotní aktéři reality show!

Brutální rvačka ve Výměně manželek: Jak dopadl psychopat Mirek? Promluvili samotní aktéři reality show!
Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 5 fotografií

Šestá řada novácké reality show Výměna manželek začala pěkně zostra

Půvabná kosmetička Dominika přijela do zdevastovaného venkovského stavení, kde musela strávit několik dní v přítomnosti despotického Mirka. S ním to mladá žena rozhodně neměla jednoduché. Během závěrečné výměny názorů mezi čtyřma očima se do ní psychopatický Mirek pustil a osočoval ji, jak je líná a neschopná a že během deseti dnů v jeho domě vůbec nevařila. To samozřejmě nevydržel její manžel, motorkář Luboš, který se na něho vrhl, a nebýt na místě bodyguard, bůh ví, jak by všechno dopadlo.

Když eXtra.cz na tento díl poutalo, ozvala se v diskuzi pod článkem samotná aktérka Výměny. "Bylo to deset dní pekla. Takhle vulgárně se mnou mluvil každý den," uvedla v diskuzi Dominika.

Rodina statkáře Mirka očividně procházela obrovským tlakem. Despotický otec se na jejich psychice značně podepsal. Podle Dominiky si největší následky ponese starší syn Tomáš, který není Mirkův vlastní.

Pokud se chcete dozvědět víc informací přímo od Dominiky nebo od samotného Tomáše, prohlédněte si příspěvky v galerii nebo rovnou pod článkem

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy