Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Brutální porod v Ordinaci: Proč herečka na place omdlévala? Ukázku krváku sledujte jen na vlastní nebezpečí!

Brutální porod v Ordinaci: Proč herečka na place omdlévala? Ukázku krváku sledujte jen na vlastní nebezpečí!
Zdroj: youtube.com

V seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě dojde k dalšímu dramatickému okamžiku. Už v tomto čtvrtečním díle bude rodit Linda Kalinová, která čeká dítě s Jakubem Mázlem. Porod ale neproběhne bez komplikací a Čestmír Mázl bude mít co dělat, aby zvládl náročnou situaci.

Lindu Kalinovou v seriálu ztvárňuje herečka Kateřina Pechová, pro kterou bylo natáčení scény s porodem hodně nepříjemné. "Porod byl pro mě nejen obrovská výzva, ale hlavně děs. Jediné, co mě trochu rozesmívalo, byl fakt, že porodím stejně, jako jsem se narodila já. Strašně jsem se styděla, protože mít nohy do praku před tolika lidmi není nic příjemného (pokud nejsi pornohvězda), ale díky tomu, že točila režisérka Jana Rezková, která se mi snažila scénu usnadnit a chápala mě, nebylo to tak šílené. Kolem mě byli skvělí lidé jako Petr Rychlý (48), Kristýnka Kociánová a v neposlední řadě Táňa Glosová (odborná poradkyně a gynekoložka), která byla na place jako porodní asistentka. Omdlívala jsem na place kvůli přehyperventilování a rozhodně doufám, že si to ještě dlouho nezopakuju. Zatím mi stačí sestřička a na vlastní si ještě počkám," uvedla Pechová.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy