Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

BRUTÁLNÍ foto v galerii: Dívka šla k zubaři s BANÁLNÍM problémem a nyní bojuje o život! Obličej jí požírají NECHUTNÉ bakterie!

Dívka musí prožívat nepředstavitelná muka!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Suth Ret si zašla k zubaři na banální zákrok, ten se ovšem změnil v boj o život. Rána se totiž zanítila a dostaly se do ní maso požírající bakterie. Dívka přišla již o téměř celý obličej a její stav je velmi vážný, váží pouhých 38 kilogramů.

Je jí teprve osmnáct let a místo toho, aby prožívala svoji první lásku nebo se bavila se svými vrstevníky, tak neskutečně trpí. Suth Ret si zašla na naprosto banální zákrok ke svému zubaři. Bohužel ten nedopadl dobře a dívka nyní bojuje o život.

Suth bývala opravdu nádhernou dívkou, za kterou se jistě otáčely davy kluků. Její krása je ovšem pryč. Rána se zanítila a dostaly se do ní maso požírající bakterie, které ohrožují ve značné míře její život a pohltily veškerý půvab Suth.

Stav kdysi pohledné dívky je velmi vážný. Přišla již téměř o celý obličej a bakterie útočí dál. V současné době váží pouhých osmatřicet kilogramů a bojuje o holý život.

Související články

Další články