Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Brno si nechutně vyskakuje na pražský Ples v Opeře: Ten jejich zahájí Christopher Lambert! Neuvěříte, kdo ho na východ přiveze!

Christopher Lambert už prý natáčel i v daleké sibiřské tajze, ale
takovou exotiku jako Brno ještě tutově nezažil.
Zdroj: profimedia.cz

Brněnský Ples v Opeře 2014 začíná nechutně nakládat tomu pražskému, který se zatím nejvíc proslavil loňským vyhozením Ornelly Štikové, kterou nechala vyvést Gábina Partyšová netušíc, že o ničem jiném než o Ornelle už se po plese psát nebude.

Zatímco Praha stále zvažuje, kterou taškařicí si mediálně zboří další ročník, jenž se má nést v duchu Richarda Strausse, v Brně se s tím nemažou a oslovili slavného slovenského producenta a osobního přítele celého Hollywoodu Jara Slávika (39) a ten neváhal a ukázal své kamarádce Gábině Partyšové, která se ráda vtírá do přízně pořadatelek pražského Plesu v Opeře, jak vypadá velký svět.

Do Brna tak přijede zahájit ples osobně hollywoodská hvězda Christopher Lambert (56), který se v Česku objeví vůbec poprvé v životě a je otázkou, zda to také nebude naposledy, když jeho první destinací bude právě moravská metropole, jejíž někteří obyvatelé by ho mohli děsit, ale vzhledem k tomu, že nás tam budou reprezentovat Češi jako poleno Slávik s moderátorem Marošem Kramárem a Miroslav Donutil nebude přítomen, aby otravoval ukradenými storkami o Frantovi Kocourkovi, snad všechno Christopher ve zdraví přežije!

Související články

Další články