Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková vzkazuje: Já už svoji sexy Vespu mám a vy?

Brněnská zpravodajka Nela Slováková si pořídila novou hračku. Tak co, holky, také si pořídíte červenou vespičku? Nebo máte jiný vkus?

Ahoj všichni!

Tak už i já se můžu považovat za „motorkáře“ nebo spíš „skútraře“ nebo ještě lépe „vespaře“.

Konečně jsem si totiž pořídila svoji vysněnou Vespu, o které mluvím už dva roky, a řeknu vám teda, je to hrozná lakovačka. Doporučuju všem sexy slečnám. Být vámi, okamžitě pořídím.

Červená barva byla jasná volba. K tomu pěkně červenou helmičku, kožené, červené rukavičky a už se proháním po Brně. Občas někde někdo nabourá, ťukne nebo mu ukápne slina. Někdo si se mnou fotí z auta selfíčka na semaforu, když je zrovna červená, jiní troubí a mávají.

No jak říkám, na léto prostě nutnost. Do města super, na koupák ještě lepší a parádu s tím člověk udělá velkou. Však aby taky ne. Vespa prostě je o stylu a ten já co?! No přece mám!

Cvakli jsme společně s mým dlouholetým kamarádem Petrem Klimentem, se kterým jako s fotografem spolupracuji už nejméně 10 let, tak mrkněte, jak krásnou Vespu mám a jak mi to na ní sluší

Berte mě s nadhledem, děti! Love my fans and love my haters…

Užívejte léto a koukejte mě sledovat na Instagramu! Uvidíte tam všechno možné. To je rozkaz, tak šup.

Mohlo by vás zajímat

Další články