Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Sexbomba v luxusních hadřících ukazuje, jak se dělá charita!

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Sexbomba v luxusních hadřících ukazuje, jak se dělá charita!
Zdroj: youtube.com

Blogerka eXtra.cz a pravidelná přispěvatelka z Brna Nela Slováková (24) se sice ráda pochlubí luxusním stylem života, ale nezapomíná ani na ty, co si podobné radovánky nemohou dopřát.

Slováková po minulém úspěšném videu, kde loví v rybníce kapra, pokračuje ve vánoční atmosféře, i když už je několik dní nový rok. Tentokrát si připravila video o tom, jak je důležité si vzpomenout na ty, co se nemají dobře a skončili třeba na ulici.

Nele už je teď jasné, že ji za video budou v diskuzích kamenovat, a má pro ně jasný vzkaz. "Ať se vám to líbí, nebo ne, moje práce je točit videa a psát články pro eXtra.cz.

Všem účastníkům videa jsem jako první řekla, že je zpovzdálí točí kamera. Nikomu to nevadilo, byli rádi za kousek jídla a teplýho oblečení, někteří chtěli dokonce i mávat.

Zkuste si z mýho videa vzít ponaučení a občas někdy někomu !!!JEN TAK!!! pomoct, místo blbých komentářů, které píšete z tepla domova. A jestli se u toho natočíte nebo ne?! Za mě a spoustu ostatních by to byl palec hore. Tak good luck při dobrém skutku."

Vaše Nela

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy