Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Sex jen za dvacet eur a bez kondomu! Doufám, že mu zčerná pindík!

Dráždí Nela touhle fotkou Němčoury, nebo bývalou lásku?
Zdroj: archov N.S.

Čau všem!

Sedím kolem 3. ráno na Mallorce na terase a cpu do sebe po celým dnu nějaký jídlo, vychutnávám si klid a těším se do postele.

Co však nevidím? Totálně vyžraná a tlustá, pardon za ten výraz, „negryně“, nechutná až za roh, postávající u silnice… Oukej, říkám si, klasika, obzvlášť tady na Mallorce po setmění… Ničím jiným si tady tahle individua nevydělávají…

První „oběť“ ji odmítla. Řekla bych muž kolem čtyřicítky, možná ženatý.

Druhý její vyhlídnutý už však neodolal. Tomu klukovi bylo maximálně třiadvacet. Celkem sympatický, blond, svalnatá postava, hezky oblečený a namol, ale že by nevěděl, co dělá, to teda ne. Říkám si, PANE BOŽE, copak tenhle „fešák“ to má zapotřebí??

Odtáhla si ho k nám pod balkon, takže jsem zpovzdálí mohla sledovat, co a jak a za kolik. Za 20 € (ani nemůžu uvěřit, že to je vlastně jen za 500 Kč) jí ten magor strčil svýho ptáka do její špinavé k****!!! Podotýkám, že BEZ KONDOMU, což jsem z jejich konverzace jasně slyšela!

A závěr?? Přeju mu, aby mu ten jeho pindík upadl a zčernal, a ze všech chlapů je mi akorát na blití!!!! Protože KAŽDÝ Z VÁS jste to někdy zkusil/zkusíte!

Ať na ulici, nebo v „čistém“ bordelu, kde mají všechny holky určitě testy na všechny nemoci, jak jistě tvrdí!!!! A každej jste stejnej. Omlouvám se samozřejmě tomu jednomu z tisíce, že mu křivdím. Víc vás rozhodně není.

Lituju, že jsem se nenarodila jako lesba…

Pěknej den všem:-)

Vaše

Nela

Související články

Další články