Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Plážové video, které zejména ženám vezme dech! Ano, ta finta fakt funguje, nejedná se o filmový trik!

Naše brněnská zpravodajka Nela Slováková (23) natočila na pracovní dovolené na Mallorce pozoruhodné video, ve kterém dostává koupání v moři v návaznosti na mokré vlasy žen zcela nový, netušený rozměr.

Přesto, že vítězka Hotelu Paradise a respektovaná novinářka projevila jisté obavy z reakcí, ujistili jsme ji, že nápad, který ve videu prezentuje, je velmi inovativní a navíc i další aspekty videa, například vtipná tečka a především Nelinčiny bikiny, prostě do sdělovacích prostředků patří, tak co.

Hovoří sama režisérka: „Ti normální a chytří video pochopí, zasmějou se a nebudou mít připomínky. Chytráci to nepochopí, proto budou video blbě komentovat a říkat, jaká jsem strašně hloupá blondýna,“ dělá si zbytečné vrásky Nelinka, které dnes přiletěli na Mallorku zvednout náladu maminka s bratrem.

Redakce eXtra.cz výjimečně prosí čtenáře, aby se tentokrát nestyděli za pozitivní náhled, a byť to není obvyklé, prostě se za pozitivní názor na Nelu a její tvorbu nestyďte a pochvalte ji v komentech, ta nebohá dívka totiž žije v jakémsi bludu, že jste proti ní zaujatí a budete se jí smát, což je ve stínu jejího geniálního vynálezu a prvního filmového počinu naprostý nesmysl.

P.S.:

Upozornění pro konkurenční online média, ona vědí, o která konkrétně jde: Toto video obsahuje patentovaný vynález světového významu a nám je jasné, že je tak zásadní, že jej prostě musíte ukrást z našeho webu pro náročné pro váš web pro hodně nenáročné. Dobrá, je povoleno jej libovolně šířit, ale upozorněte prosím vaše čtenáře, ať se také nestydí a Nelinku pochválí a povzbudí do další tvorby, však víte, jaká vás čte lůza, tak ať naší zpravodajce nikdo nenadává!

Mohlo by vás zajímat

Další články