Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Plážové video, které zejména ženám vezme dech! Ano, ta finta fakt funguje, nejedná se o filmový trik!

Nela netočila video, které zaujme i širšíé veřejnost a intelektuály a ti ji konečně začnou vnímat jako někoho, kdo má co sdělit, nikoli jako bezcenný produkt šoubyznysu!
Zdroj: Nela Slováková, kamera: Miroslav Ondříček, zvuk: Dolby Surround
Předchozí Další

Naše brněnská zpravodajka Nela Slováková (23) natočila na pracovní dovolené na Mallorce pozoruhodné video, ve kterém dostává koupání v moři v návaznosti na mokré vlasy žen zcela nový, netušený rozměr.

Přesto, že vítězka Hotelu Paradise a respektovaná novinářka projevila jisté obavy z reakcí, ujistili jsme ji, že nápad, který ve videu prezentuje, je velmi inovativní a navíc i další aspekty videa, například vtipná tečka a především Nelinčiny bikiny, prostě do sdělovacích prostředků patří, tak co.

Hovoří sama režisérka: "Ti normální a chytří video pochopí, zasmějou se a nebudou mít připomínky. Chytráci to nepochopí, proto budou video blbě komentovat a říkat, jaká jsem strašně hloupá blondýna," dělá si zbytečné vrásky Nelinka, které dnes přiletěli na Mallorku zvednout náladu maminka s bratrem.

Redakce eXtra.cz výjimečně prosí čtenáře, aby se tentokrát nestyděli za pozitivní náhled, a byť to není obvyklé, prostě se za pozitivní názor na Nelu a její tvorbu nestyďte a pochvalte ji v komentech, ta nebohá dívka totiž žije v jakémsi bludu, že jste proti ní zaujatí a budete se jí smát, což je ve stínu jejího geniálního vynálezu a prvního filmového počinu naprostý nesmysl.

P.S.:

Upozornění pro konkurenční online média, ona vědí, o která konkrétně jde: Toto video obsahuje patentovaný vynález světového významu a nám je jasné, že je tak zásadní, že jej prostě musíte ukrást z našeho webu pro náročné pro váš web pro hodně nenáročné. Dobrá, je povoleno jej libovolně šířit, ale upozorněte prosím vaše čtenáře, ať se také nestydí a Nelinku pochválí a povzbudí do další tvorby, však víte, jaká vás čte lůza, tak ať naší zpravodajce nikdo nenadává!

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy