Snad nám to nebude mít Nela Slováková (25) za zlé, ale o tohle se musíme podělit i s vámi! Nela si na večírek vzala rajcovní modré flitrované minišaty a byla zatraceně sexy! Bohužel pro ni, bohudík pro nás neuhlídala svůj klín a pohotový fotograf odhalil, co skrývá pod sukní! Jsou to černé poloprůhledné krajkové kalhotky. Pro pány s velkou představivostí to musí být skvělý zážitek!

Nela tentokrát upozadila své poprsí a prim hrál její luxusní zadeček a štíhlé nohy! S modrými šaty byla mezi Pražandami královnou večírku. Jen si musí příště dát pozor na slézání z barové židličky. I když klín neukázala záměrně jako Sharon Stone ve filmu Základní instinkt, myslíme, že si Nela z toho rozhodně nezoufá. Vždyť ji všichni mohli vidět v mnohem odvážnějších pózách a nahou.

Jejích nahých snímků, které byly pořízeny pro přítele, se zmocnil neznámý pachatel a poté je zveřejnil. „Ty fotky jsem tehdy fotila pro přítele, je to dva roky stará záležitost. Když jsem byla v Hotelu Paradise odstřižená od mailu, někdo se prý před ním za mě vydával a on mu je přeposlal. Fotila jsem to pro expřítele Tonyho, kterému jsem věřila. To je celé, byla to blbost, nikomu bych to nepřála, tímto to uzavírám a už k tomu nebudu nikdy nic říkat,“ řekla eXtra.cz Nela.