Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Britney Spears ukázala během show v Las Vegas vypracované břicho jak z teleshoppingové reklamy na zázračné přístroje. Veřejnost ale tvrdí: Je falešné!

Britney Spears ukázala perfektně vypracované břicho. Je ale opravdické?
Zdroj: facebook.com

Popová hvězdička Britney Spears (31) se v závěru roku předvedla na své devadesátiminutové show v městě hazardu Las Vegas. Během vystoupení vystřídala několik kostýmů, ale nejvíce veřejnost zaujala Britney ve chvíli, kdy si k černým kalhotám vzala kraťoučký kožený topík s kovovými cvoky. Vyniklo tak břicho zpěvačky, které vypadalo vypracované téměř dokonale.

Je pravda, že Spears na sobě poslední dobou dřela, ale její fanoušci, kteří show zhlédli na internetu, si myslí, že jde o podvrh a popová hvězda má svaly na břiše dotvořené pomocí stínování a dokonale provedeného make-upu. Mnoho hvězd používá zvýraznění některých partií těla během vystoupení v záři reflektorů, které postavu „vybělují“, jak to ale bylo s Britney, ví zatím jen ona sama.

Související články

Další články