Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Britney Spears slaví 38. narozeniny: Oholení hlavy a další skandály, kterými pobouřila svět

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
výročí
Popová princezna Britney Spears dnes slaví své 38. narozeniny. Někdejší skandalistka dnes žije poklidným životem, snaží se zdravě jíst a cvičit a dělá vše pro to, aby oživila svou kariéru. Její dávné excesy však nikdy nebudou zapomenuty, ba naopak se s ní potáhnou už na věky věků. Připomeňme si, co v minulosti blonďatá diva napáchala.

Britney Spears se proslavila ještě jako dítě a vzhledem k tomu, jak moc se veřejnosti zalíbila, bylo jasné, že její sláva jen tak nepomine. V dobách svých teenagerovských úspěchů sázela především na jednu věc – nevinnost. Když pak prasklo, že okatá dívka s vizáží správné křesťanky žila aktivním sexuálním životem už od čtrnácti let, lidé ji poprvé odsoudili. Navíc přiznala, že už od puberty měla prsní implantáty.

To nejhorší potkalo zpěvačku v době, kdy se vdala za tanečníka Kevina Federlinea. Ten kvůli Britney opustil svou přítelkyni, která byla v osmém měsíci těhotenství. Následně na YouTube zveřejnil video, na kterém byla Spears pod vlivem drog, krkala a měla podivné tiky v obličeji. Jen o rok později přišlo zhroucení, během něhož si Britney oholila vlasy.

Ani jako rodič to Britney neměla lehké. Fotografové ji načapali, jak řídí s malým synem, tehdy ještě batoletem, na klíně. Následně jí soud odebral obě děti z péče a byly zcela přiděleny právě Federlineovi, kterého Britney viní ze svého zhroucení.

Co kariéru kdysi světově oblíbené zpěvačky velmi poškodilo, bylo zpívání na playback. Za koncerty si účtovala nehorázné peníze a fanoušci se nejednou vzbouřili a chtěli své peníze zpět, když Britney Spears pouze tančila a špatně otvírala pusu. Možná jako formu vynahrazení se rozhodla během show vždy vytáhnout jednoho z fanoušků na pódium a věnovat mu taneček na klíně. To se však také zvrtlo, když ji jeden z nich v Rio de Janeiru kousl do lýtka. Jaký exces blonďaté krásky si pamatujete vy?

Související články

Další články