Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Britney Spears byla na pláži k nepoznání: Od rodinných problémů utekla na Havaj

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
relax
Někdejší popová princezna Britney Spears (37) neprožívala v poslední době příliš šťastné chvíle. Vleklé rodinné problémy ale chtěla na chvíli hodit za hlavu a navštívila Havajské ostrovy, kde předvedla parádní figuru ve žlutých bikinách. Mnohé také zaskočila zpěvaččina nová barva. Z Britney je aktuálně brunetka.

Zpěvačka řeší jeden rodinný problém za druhým. Letos v zimě skoro zemřel její milovaný otec Jamie, když mu náhle prasklo střevo. Díky včasnému zásahu lékařů a také péči rodiny se zpěvaččin otec dal zase do pořádku. Jamie Spears, který je zpěvaččiným opatrovníkem už od roku 2008, se nyní této funkce vzdal. Důvodem prý bylo podané trestní oznámení od Kevina Federlina, který je otcem zpěvaččiných synů.

Právě Jamie, dědeček chlapců, měl na svého vnuka Seana (13) vztáhnout na konci srpna ruku. Na Federlinovu žádost se Jamie Spears nesmí k vnukům přiblížit tři roky. Podle zahraničních médií tuto situaci Britney velmi špatně nesla. Také proto se rozhodla jet na zaslouženou dovolenou. Britney se rozhodla pro milovanou Havaj, na kterou má dobré vzpomínky a vždy se tam ráda vrací.

Zpěvačka, která před několika měsíci strávila nějakou dobu v léčebně, se na Havaji, zdá se, dala psychicky do pořádku. Sedmatřicetileté zpěvačce to v kanárkových bikinách a s novým hnědým přelivem moc slušelo. Ve světlém klobouku byla k nepoznání. Tři roky před čtyřicítkou vypadá ale skvěle. Je vidět, že na své tělesné schránce tvrdě pracuje…

Související články

Další články