Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Britka shodila po operaci žaludku neuvěřitelných 143 kilogramů. Vypadala jako chodící mrtvola

Beth Birch před operací (vlevo) a po operaci.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

V devatenácti letech vážila Angličanka Beth Birch, které je nyní pětadvacet, neuvěřitelných 171 kilogramů. Rozhodla se proto podstoupit bypass žaludku, ale ten měl na svědomí drastický výsledek – žena zhubla na neskutečných 28 kilogramů.

Beth doufala, že jí operace dopomůže získat vysněnou postavu, od které se hodně vzdálila tím, že přehnaně jedla a téměř vůbec se nehýbala. Dalším důvodem, proč šla na bypass, bylo to, že její extrémní váhu neunesla její noha, která se zlomila na devíti místech, a ona byla upoutána na invalidní vozík.

Po vytoužené operaci ale Beth nevypadala tak, jak chtěla. Začala rapidně hubnout a šestnáct měsíců od zákroku vypadala jako chodící kostra. Lékaři jí hrozili, že pokud nezačne tloustnout, může zemřít. „Jeden člověk mi řekl, že vypadám jako mrtvola. Vlastně ale řekl, že mrtvola vypadá lépe než já,“ uvedla Britka.

Dívka byla převezena do nemocnice Spire Murrayfield, kde oborníci zjistili, že jí přestala pracovat střeva. Lékaři jí okamžitě naordinovali speciální koktejly a léky, které jí pomohly znovu zregenerovat střeva a její celkovou obranyschopnost a imunitu.

Díky tomu Bethina váha začala stoupat a ustálila se na sedmdesáti kilogramech. Po čase dokonce porodila vytoužené miminko, i když ji lékaři varovali, že její šance na otěhotnění je velmi nízká. „Byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že jsem těhotná. To ani nejde slovy popsat, jak jsem byla šťastná,“ řekla spokojená žena, která loni porodila dceru Violet.

Související články

Další články