Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bratrská láska, která obletěla svět. Chlapeček objímá svoje umírající dvojče!

Taková láska se jen tak nevidí.
Zdroj: facebook.com
Dojemná fotografie dvojčat obletěla svět. Chlapeček na ní objímá svoje dvojče, které umírá. Rodiče fotografii umístili na sociální síť. Bohužel ale bylo pozdě.

Taková velká láska se jen tak nevidí. Dvojčata na ní leží společně a zdravý Mason objímá svého brášku-dvojče Hawka. Jenže miminko je vážně nemocné a jsou to tak jejich poslední společné chvíle. Rodiče tak fotografii umístili na internet. „Modlete se za něj,“ prosili. O příběhu informoval web local21.news.com.

Chlapeček na fotografii svého brášku objímá a usmívá se u toho. Je rád, že je mu oporou, a cítí ho po svém boku. Pořád totiž plakal, tak sestřička navrhla, ať ho rodiče položí vedle jeho brášky. Pak se chlapeček zklidnil a začal se usmívat.

Jenže to byly jejich poslední společně strávené chvilky. Nemocné miminko později zemřelo. Rodiče tuto tragickou zprávu oznámili na Facebooku. „Náš sladký chlapeček je už s Ježíšem. Odešel v pokoji a my víme, že už netrpí,“ svěřili se. Trpěl totiž vzácnou nemocí CDH, kdy podbřišnice zasahuje do hrudní dutiny a naopak.

Související články

Další články