Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Bratra „Vlka z Wall Street“ Leonarda DiCapria zatkla policie: Tenhle týpek s vizáží grázla má za sebou několik nechutných deliktů!

Adam Farrar má jeden průšvih za druhým a Leo aby ho snad z toho vysekával.
Zdroj: Profimedia.cz

Leonardo DiCaprio (39) si užívá úspěch filmu Vlk z Wall Street, ve kterém ztvárňuje hlavní postavu, jenže v jeho rodině to už tak idylické není. Jeho nevlastního bratra Adama Farrara (43) zatkla policie.

Farrar se už v minulosti ukázal jako problematický a několikrát skončil za mřížemi. Leonardo se tak naštval, že se s Adamem přestal téměř stýkat. Naposledy byli viděni v roce 2010 na jednom basketbalovém zápase, kde byla přítomna i tehdejší přítelkyně DiCapria, izraelská modelka Bar Refaeli.

Farrar jako seriálová hvězda 80. let zapříčinil prý to, že se Leo dostal k herectví, ale na rozdíl od pracovitého profesionála je jeho život protkaný samými excesy. Naposledy byl podle serveru RadarOnline obviněn z držení tvrdých drog, krádeží a obtěžování po telefonu. To ale není rozhodně jeho první průšvih, už v roce 2000 měl na krku obvinění z pokusu o vraždu a účasti na teroristických výhrůžkách.

Za mříže šla teď i jeho přítelkyně Charity Moore, se kterou Farrar žije v Texasu, daleko od hvězdného bratra Lea.

Související články

Další články