Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Brade, nezoufej, Angelina má dvojnici! Od originálu byste ji nerozeznali!

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
Zdá se, že Brad Pitt si už nemusí zoufat. Angelina Jolie má totiž dvojnici. Je jí 34letá Melissa Baizen, kterou si lidé na ulici často pletou se slavnou herečkou. Až ji to samotnou někdy obtěžuje.

Někdy se dvojnice slavné herečky až stydí za to, jak na ni většinou všichni zírají, ale na druhou stranu jí to prý zvedá sebevědomí. K Angelině Jolie prý celý život vzhlížela, a tak není divu, že je na svůj dokonalý zevnějšek náležitě pyšná. Dokonalé lícní kosti a totožné rty z ní totiž opravdu dělají téměř kopii slavné představitelky Maleficent.

Pokud se podíváte blíž, vypadá trochu dofouknutě, žádné plastiky však nepřiznala. Svého vzhledu prý nikdy nevyužila ve svůj prospěch, ale k herečce prý velmi vzhlíží. Možná by měla zkusit ošálit Brada

Ten je stále zničený z nadcházejícího rozvodu se skutečnou Angelinou Ta svým dětem podle posledních zpráv dokonce zakázala otci telefonovat bez jejího svolení. Jednou je to s ní dole, jednou nahoře. Navíc čelí skandálu ohledně údajného poměru s vlastním bratrem. Jejich bizarní vztah měl být skutečným důvodem rozvodu pana a paní Smithových.

Související články

Další články