Fotbalová legenda a jeden z nejkrásnějších mužů planety David Beckham se opět spojil ke spolupráci na nové podzimní kolekci s řetězcem HM. Co z jejich spolupráce vzniklo a jak božsky u toho David vypadal, se můžete podívat v úchvatné fotogalerii.

David Beckham již nějaký pátek ochotně spolupracuje s řetězcem HM a jeho kolekce spodního prádla pro muže je velice populární, a to nejen u mužů.

V rámci nové podzimní kampaně byla vytvořena kolekce Moderních nezbytností podle Davida Beckhama. Jako promo video ke kampani byl natočen krátký snímek nazvaný Výlet, ve kterém hraje David sám spolu s populárním hercem Kevinem Hartem. Ti mají na sobě oblečení právě z nové Davidovy kolekce.

Kolekce má reprezentovat klasický moderní styl nezávislého muže, kterým David rozhodně je.

Co vás při zhlédnutí videa a fotek možná překvapí, je fakt, že se na tomto sexsymbolu věk vůbec nepodepisuje. Ba naopak, čím starší tato fotbalová hvězda je, tím přitažlivější je pro své fanynky, a to všech věkových kategorií. David Beckham patří již po desetiletí mezi nejpřitažlivější muže planety a patrně mezi ně ještě nějakou dobu patřit bude.

Speciálně v tomto reklamním spotu by se Davidova roztomilost dala ocenit za deset bodů z deseti. Zvednout prodej svým produktům David tedy rozhodně umí.