Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Bože, ta přibrala: Čvančarovou nachytali s legendou pražských nevěstinců!

Jitka Čvanačová

Herečka Jitka Čvančarová (34) je sice kupodivu stále šťastná s postrachem dámských ložnic, tanečníkem Petrem Čadkem (34), ale fotografové deníku Aha! ji načapali při těžko uvěřitelné schůzce.

Viditelně obtloustlá a nenalíčená herečka, po několika týdnech depresí z prezidentské volby (Jitka se aktivně účastnila výjezdů štábu Karla Schwarzenberga a po volbě odmítala komunikovat se světem), vyrazila mezi lidi, a to neměla dělat.

Pohotový čtenář bulváru (fotky vypadají spíše na chytrý telefon než profi práci nějakého paparazzi) ji tam totiž cvaknul s expřítelem, hvězdou Ulice Martinem Hofmannem (34), se kterým se před lety za mimořádně divokých okolností rozcházela, když se nechal nachytat na falešný telefonát eskortního servisu, jehož byl podle všeho stálým zákazníkem.

„Co tam spolu dělali, to je jejich věc,“ komentoval celou situaci (v budoucnu bývalý) manžel herečky, tanečník Čadek (34), který s Čvančarovou zplodil dítě, a díky jejímu mediálnímu vlivu (a zřejmě i chechtákům), vybudoval taneční školu, a tak se vzhledem k tomu, jak herečka vypadá, už bude možná brzy rozkoukávat po nové holubičce.

Ostatně s Čvančarovou také ze začátku podváděl svou bývalou partnerku.

Takže třeba se Jitka s Martinem neviděli naposledy…

Mohlo by vás zajímat

Další články