Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Bouček zaskočil Primu: Poslali ho hrát si na taxikáře, okradl prvního čičmundu! „Kadeřník“ Trávníček hrál, jako by byl gay odjakživa!

+ Další 2 fotografie

Primácké Překvápko je podivný pořad a nejsme si jistí, jestli Martin Dejdar diváky spíš neděsí, než baví, viz jeho nedávný mezinárodní incident, ale proti gustu žádný dišputát.

Obvykle spíše trapné situace, kdy slavné v nezvyklých rolích většinou každý pozná, a pořad se tak musí točit i několik dnů, než přijde slepec, v dnešním díle vystřídalo pár zábavných momentů, což je v primácké zábavě spíše unikát.

Pobavil Libor Bouček, který se vžil do role popíjejícího taxikáře tak vášnivě, že okradl hned prvního zákazníka, kterému naložil namísto dvou stovek skoro devět set!

„Překvapilo mě, že lidé v autě zůstali, i když viděli, že piju slivovici. Pán, kterého jsem okradl, si musí o pražských taxikářích zpětně myslet pěkné věci,“ řekl k natáčení pobaveně Libor, který dopadl mnohem lépe než herec Pavel Trávníček.

Ten nejen že nesměl po desetileté sérii přivléct do pořadu svou v Norsku nenáviděnou manažerku a krákorající gejšu Moniku Fialkovou, což všichni zúčastnění včetně diváků uvítali, ale hlavně dostal roli, která tak nějak odpovídá jeho údajné heterosexualitě – kadeřníka, a to rovnou psího!

Vcelku zajímavý je i comeback dlouho se v zámoří ukrývající modelky Diany Kobzanové, která rok nevycházela ve strachu z reakce lidí na ulici, kterým se jistě nelíbilo, jak nechutně zachvátila naivního hokejku Frolíka z NHL, kterému chtěla „obětovat kariéru“, aby zase po Praze honila popularitu, jen je zbouchnutá a zasnoubená.

No prostě dnes nejspíš vezmeme na chvilku Překvápko na milost, protože je v něm mimo jiné sexy Kerestešová. Škoda jen chlupatého Dejdara vedle ní.

Mohlo by vás zajímat

Další články