Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Boltova milenka popsala sexuální maraton: Tam dole není výjimečný, jen obyčejný chlap!

Duarte popsala, jaké to bylo s Boltem v posteli.
Zdroj: Twitter.com
+ Dalších 7 fotografií
Když se vám podaří uloupit na noc do pelíšku atletickou hvězdu, je těžké to utajit. Pokud to je samotný Usain Bolt, pak je to snad nemožné. Jady Duarte to nevydržela a otevřela se světu. Popsala, jaký byl Jamajčan v posteli!

Sociální sítě vše odhalily. Bolt svoji mileneckou aférku před svojí přítelkyní neutajil a bude ještě hůře. Jady Duarte totiž nemá problém všem popsat, jaký že byl Usain v posteli. Byl to pořádný kanec, nebo je nejlepší jen na atletickém oválu?

Brazilku nadchnuly především břišáky devítinásobného olympijského medailisty. Ten se s nimi samozřejmě chlubil a vábil tak mladičkou dívku. „Šoupnul mě do taxíku a neuvěřitelně mě políbil,“ uvádí iSport.cz slova dívky, která popisuje začátek jejich románku.

divokému sexu následně došlo přímo v olympijské vesnici. Tam to ale samozřejmě žádný poprask nepřineslo, jelikož tam souložil pomalu každý s každým. „Byl to spíše maraton než sprint. Má tělo šampiona, ale o jeho mužské chloubě se to říct nedá. Tam dole není tak výjimečný, prostě normální kluk,“ uvedla na jeho adresu a tak nějak světu vyzradila, že Boltovo nádobíčko není žádný šlágr.

Bolt už s ní nejspíše další plány nemá, což dívku celkem zklamalo. Podle svých slov cítila, že by mohla být i něco více než jen jednorázovka. To by ale nesměl být Jamajčan zadaný. Jenže to dlouho po nevěře trvat nemusí. Jedno je ale jisté. Usain se Riu nějaký čas raději bude obloukem vyhýbat.

Související články

Další články