Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Bojíte se nemoci? Podívejte se na svůj zadek, ten vám prozradí víc, než si myslíte!

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Asi si říkáte, co je to za nesmysl. Opravdu může zadek prozradit něco o zdravotním stavu? Divili byste se, kolik toho o vás vaše pozadí ví. A tak než vyrazíte k doktorovi, zkontrolujte si své pozadí.

Opravdu věříte, že by tvar pozadí mohl prozrazovat něco o našem zdravotním stavu?

Zadečky můžeme posuzovat podle různých hledisek. Máme zadky velké, malé, vystouplé, placaté. Váš zdravotní stav se ovšem věští podle jiného dělení, a to podle tvaru pánevního dna. S teorií o souvislosti tvaru pozadí a zdravotním stavu přišel estetický lékař Leonad, který prozradil serveru express.co.uk překvapující informace

1) ČTVEREC

Tento tvar pánevního dna signalizuje silný sklon k ukládání tuku kolem horních částí hýžďových svalů, čímž se tvar čtverce vytváří a zdůrazňuje.

2) KOULE

Skladování tuku je v horní části hýžďových svalů spíše než na okrajích. Proto se těmto lidem zadeček zakulacuje a vytváří dojem koule.

3) SRDCE

Jde o nejvíce požadovaný tvar zadečku. Tuk se ukládá v dolních částech hýždí, a tak vzniká klasická ženská postava přesýpacích hodin.

4) PÍSMENO V

Tento tvar nejčastěji vidíme na starších ženách Těm už klesá hladina estrogenu kvůli menopauze, což způsobuje ukládání tuků v jiných částech těla, zejména v pase.

Díky určení tvaru pozadí se dozvíme, kde je náš tuk uložen. Místo uložení tukových zásob je skvělým ukazatelem našeho zdravotního stavu. Přesně na tomto zjištění postavil Leonad svou teorii a zdá se, že mu zatím velmi dobře funguje. Pokud se zaměříme obecně na tvar postavy, pak lze tvrdit, že hruškovitý tvar je zdravější než jablkovitý tvar těla. Vypadá to tedy, že bychom se mohli dozvědět o svém zdravotním stavu víc

Doktor Leonad ještě prozradil, že díky tvaru zadku můžeme poznat náchylnost například k cukrovce, onemocněním srdce nebo vysokému krevnímu tlaku.

Související články

Další články