Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Bojíte se džihádistů z IS? Že se zabijete doma v kuchyni je mnohem pravděpodobnější!

Zdroj: youtube.com
Politolog a datový analytik Kamil Gregor zjistil, že pravděpodobnost, že se můžeme zabít třeba doma v kuchyni, je mnohem vyšší než skutečnost, že se staneme obětí teroristického útoku. Zajímavou statistiku publikoval web hlidacipes.org.

Po pátečním útoku na Paříž vyšlo hned několik statistik, které ukazují, kde teroristé nejčastěji útočí. Východní Evropa je podle tabulek velmi bezpečnou zónou. Třeba v sedmdesátých letech minulého století, bylo ve Východní Evropě obětí terorismu mnohem více.

Kromě autonehod, vražd a civilizačních chorob se nám klidně může stát, že zemřeme za hodně zvláštních okolností. A to třeba doma v kuchyni. I když se to zdá přitažené za vlasy, je možné, že se utopíme ve vaně. Nebo uklouzneme na mokré podlaze a rozbijeme si hlavu. Je to mnohem pravděpodobnější, než že nás zabije terorista.

(zdroj - hlidacipes.org)

Existuje nekonečný seznam těch nejšílenějších úmrtí. Sestavil ho web xstory.cz.

Jistý Sam Mazzola zemřel ve své ložnici. Byl připoután k posteli a něco měl v puse. Pravděpodobně masturboval a objekt, který dosud není znám, ho udusil. Měl velkou smůlu, že v tu chvíli byl v domě sám jen se svými zvířaty. Ta mu bohužel nemohla život zachránit.

Philip A. Contos si zařídil svou smrtí první místo v nejbizarnějších úmrtích za rok 2011. Byl to motorkář, kterému se nelíbilo nařízení nosit helmu. A tak protestoval a jezdil bez helmy. Poslední jízda se mu stala osudnou. Neměl helmu, přepadl přes řídítka a prorazil si lebku.

Dost zvrhlý zážitek, kvůli kterému nakonec zemřela, si zařídila třiačtyřicetiletá matka tří dětí. Nudila se a tak zašla do chatovací místnosti, kde se probíral sex se zvířaty. Domluvila si setkání s majitelem německého ovčáka a šlo se na věc. Když bylo po všem, následoval anafylaktický šok a žena zemřela. Později se zjistilo, že byla alergická na psí sperma.

Takže tady jasně vidíte, že doma v posteli a nebo motorce vám hrozí daleko větší nebezpečí než od džihádistů.

Související články

Další články