Po pátečním útoku na Paříž vyšlo hned několik statistik, které ukazují, kde teroristé nejčastěji útočí. Východní Evropa je podle tabulek velmi bezpečnou zónou. Třeba v sedmdesátých letech minulého století, bylo ve Východní Evropě obětí terorismu mnohem více.

Kromě autonehod, vražd a civilizačních chorob se nám klidně může stát, že zemřeme za hodně zvláštních okolností. A to třeba doma v kuchyni. I když se to zdá přitažené za vlasy, je možné, že se utopíme ve vaně. Nebo uklouzneme na mokré podlaze a rozbijeme si hlavu. Je to mnohem pravděpodobnější, než že nás zabije terorista.

(zdroj – hlidacipes.org)

Existuje nekonečný seznam těch nejšílenějších úmrtí. Sestavil ho web xstory.cz.

Jistý Sam Mazzola zemřel ve své ložnici. Byl připoután k posteli a něco měl v puse. Pravděpodobně masturboval a objekt, který dosud není znám, ho udusil. Měl velkou smůlu, že v tu chvíli byl v domě sám jen se svými zvířaty. Ta mu bohužel nemohla život zachránit.

Philip A. Contos si zařídil svou smrtí první místo v nejbizarnějších úmrtích za rok 2011. Byl to motorkář, kterému se nelíbilo nařízení nosit helmu. A tak protestoval a jezdil bez helmy. Poslední jízda se mu stala osudnou. Neměl helmu, přepadl přes řídítka a prorazil si lebku.

Dost zvrhlý zážitek, kvůli kterému nakonec zemřela, si zařídila třiačtyřicetiletá matka tří dětí. Nudila se a tak zašla do chatovací místnosti, kde se probíral sex se zvířaty. Domluvila si setkání s majitelem německého ovčáka a šlo se na věc. Když bylo po všem, následoval anafylaktický šok a žena zemřela. Později se zjistilo, že byla alergická na psí sperma.

Takže tady jasně vidíte, že doma v posteli a nebo motorce vám hrozí daleko větší nebezpečí než od džihádistů.