Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Boj o diváky pokračuje – co nabídne TV Barrandov v únoru?

Zdroj: TV Barrandov
+ Další 2 fotografie
Loňský rok byl pro Skupinu Barrandov mimořádně úspěšný! Svůj celoroční podíl sledovanosti dokázala zvýšit o jednu třetinu, čímž se stala nejrychleji rostoucí televizní skupinou na trhu. O diváckou přízeň bude v únoru bojovat nejen s novým formátem, ale i zajímavými úpravami oblíbených pořadů.

Jak se daří českým kadeřnictvím?

Není kadeřnictví jako kadeřnictví. To potvrdí nová show Nůžky, prosím! s Tomášem Arsovem v čele. Vyhlášený vlasový specialista zavítá do různých salonů, aby zjistil, jaký servis nabízejí svým zákazníkům. V čem vynikají a co je naopak jejich slabou stránkou? Nedostatky se bude snažit s majiteli postupně odstranit, aby se úroveň jejich služeb zvýšila. Občas to ale bude pořádný oříšek! Součástí každého dílu budou i zajímavé proměny a v mnoha případech bude nová image přímo dechberoucí! Všechna kadeřnictví získají závěrem samolepku s hodnocením. TV Barrandov uvede Nůžky, prosím! od pondělí 6. února od 22.30.

Dana Morávková poměří síly s Alešem Cibulkou

Vědomostní soutěž Kdo to ví? se u diváků těšila velké oblibě. Proto se barrandovská televize rozhodla pokračovat v jejím dalším natáčení. Ve druhé řadě úspěšné show se objeví zcela nová sestava – coby kapitáni soutěžních družstev si to proti sobě rozdají Aleš Cibulka a Dana Morávková, která se tak stane novou tváří barrandovské televize. Roli moderátora převezme Martin Zounar. Ten již v minulosti s TV Barrandov spolupracoval, diváci si ho mohou pamatovat v Taxi, taxi, taxi. Premiérový díl je na programu ve středu 8. 2. od 20.15, nově bude pořad vysílán vždy ve středu a v sobotu

Aféry ve dvojím provedení

Novinky jsou spojené také s pořadem Aféry – neuvěřitelné životní příběhy, v němž se hosté svěřují se svými nevěrami, úchylkami a sexuálními touhami. Otevřeně hovoří o svých problémech a s žádostí o radu se obracejí na diváky v sále. Někdo se raději svěřuje ženám, jiný mužům, proto se TV Barrandov rozhodla pořad vyvážit. Pořadem doposud provázela ostřílená moderátorka Kateřina Kristelová, od února ji bude střídat sympatický Michal Jagelka. Poprvé se na televizních obrazovkách objeví již 7. 2., premiérové díly jsou vysílány každý všední den po půl desáté večer.

Kurňa, co to je? oslaví 100. díl

Zatímco se v médiích objevovaly zvěsti o tom, že jeden z nejoblíbenějších barrandovských pořadů skončil, jeho tvůrci se vrhli na přípravu kompletně nové scény. Premiérové díly Kurňa, co to je? uvede speciální sté vydání s významnými hosty české kulturní scény. Kdo přijde Pavlovi Zedníčkovi a jeho synovci poblahopřát, prozradí TV Barrandov 27. února od 20.15.

Související články

Další články