Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Boj Jiřího Pomeje se zákeřnou rakovinou: Drastická hladovka je u konce. Pomohla?

Jiří Pomeje bojuje s rakovinou.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Jiří Pomeje (53) svádí statečný boj s rakovinou hrtanu, kterou se rozhodl zničit hladovkou. Po dvaačtyřiceti dnech pouze na zeleninových šťávách herec hlásí, že zákeřná nemoc začala ustupovat. Drastická metoda vyhladovění, nad kterou řada lidí kroutila hlavou, tak zabrala. Kromě toho Pomeje 25 kilo zhubl!

Kvůli rakovině hrtanu přišel Jiří Pomeje o svůj příznačný chraplák. Zákeřnou nemoc se rozhodl zničit hladovkou a po dvaačtyřiceti dnech sdělil fanouškům radostnou novinu. Rakovina se přestala šířit!

„Nebylo to na nic. Šíření rakoviny se zastavilo a zatím nemusím na operaci. Třetina nádoru na jedné hlasivce zmizela. Doktor říkal, že kouká, že mi to zmizelo. Předtím byla ta rakovina agresivní. Všichni si mysleli, že to budu mít rozšířený, takže byl to zázrak a kontrolu mám až za 3 týdny. Prý to ještě nezažil a teď to budeme hlídat. Teď si nemusím nechat vzít krk,“ řekl Pomeje v dojemném videu. Nemocný herec tak měl alespoň trochu veselý Štědrý den.

„Ani jednou jsem si neulevil, jsem strašně vyčerpanej. Teď jdu na štědrovečerní večeři a pro mě je to krásný. Mám další čas léčit tu svoji rakovinu tak, abych příští Vánoce mluvil normálně a řekl: Nemám rakovinu. Vše nejlepší a hodně zdraví, to, čím si procházím není prdel, nesmíme se nikdy vzdávat, i když je to těžký,“ doufá Jiří Pomeje. Držíme pěsti, aby všechno dobře dopadlo!

Související články

Další články