Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bočanová už je zase na ocet! Exotickému zajíčkovi dala k výročí stylový brazilský dárek - kopačky! Na co mu přišla?

Bočanová už je zase na ocet! Exotickému zajíčkovi dala k výročí stylový brazilský dárek - kopačky! Na co mu přišla?
Zdroj: Facebook, La Bodeguita, Tradicón - grupo de baile

Dva roky úzkostlivě utajovaný románek s v Praze žijícím profesionálním tanečníkem Jonesem Santosem Santanou (23) skončil pro Mahulenu Bočanovou (46) hořce.

Podle týdeníku Spy je soužití se zajíčkem, kterému by mohla dělat matku, u konce. Stalo se tak poté, co redaktoři bulvárního plátku načapali brazilského lektora s jinou. Bočanová už prý vystěhovala mladíka ze svého domu v Buštěhradě a ten se bude muset Prahou dál protloukat bez plné ledničky své dosavadní živitelky.

Mahulena předváděla ve vztahu neskutečné mediální veletoče, jejichž obětí se stal i Ruda z Ostravy (38), který Mahuleně rok nadbíhal, a ta "chození" s ním nekomentovala, jen aby bulvár přestal slídit okolo Santany.

Až když jej Spy loni v říjnu označil za jejího partnera a "vyžírku", Bočanová ostře vystartovala na jeho obranu s tím, že vyžírka není, je hrozně talentovaný, bulváru do něj nic není a s Rudou ve skutečnosti nikdy nebyla.

Mahu tak po zavržení záletného, šlachovitého nabíječe zůstala opět na ocet a v jejích šestačtyřiceti jí pomalu ujíždí vlak, neb jí opět zůstali jen nemocná dcera Márinka a pes

Nedostane náhodou do ní zamilovaný Ruda další šanci?

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy