Dva roky úzkostlivě utajovaný románek s v Praze žijícím profesionálním tanečníkem Jonesem Santosem Santanou (23) skončil pro Mahulenu Bočanovou (46) hořce.

Podle týdeníku Spy je soužití se zajíčkem, kterému by mohla dělat matku, u konce. Stalo se tak poté, co redaktoři bulvárního plátku načapali brazilského lektora s jinou. Bočanová už prý vystěhovala mladíka ze svého domu v Buštěhradě a ten se bude muset Prahou dál protloukat bez plné ledničky své dosavadní živitelky.

Mahulena předváděla ve vztahu neskutečné mediální veletoče, jejichž obětí se stal i Ruda z Ostravy (38), který Mahuleně rok nadbíhal, a ta „chození“ s ním nekomentovala, jen aby bulvár přestal slídit okolo Santany.

Až když jej Spy loni v říjnu označil za jejího partnera a „vyžírku“, Bočanová ostře vystartovala na jeho obranu s tím, že vyžírka není, je hrozně talentovaný, bulváru do něj nic není a s Rudou ve skutečnosti nikdy nebyla.

Mahu tak po zavržení záletného, šlachovitého nabíječe zůstala opět na ocet a v jejích šestačtyřiceti jí pomalu ujíždí vlak, neb jí opět zůstali jen nemocná dcera Márinka a pes.

Nedostane náhodou do ní zamilovaný Ruda další šanci?