Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Blízký přítel Vlaďky Erbové ve vazbě: Konec párty u bazénu, policie ho viní z nucení k sexu před kamerou

Blízký přítel Vlaďky Erbové ve vazbě: Konec párty u bazénu, policie ho viní z nucení k sexu před kamerou
Zdroj: archiv V. Erbové
+ Dalších 11 fotografií
OBVINĚNÍ
Bojí se nyní Vlaďka Erbová (39) o svého kontroverzního velmi blízkého kamaráda? Martina S., šéfa společnosti Netlook, provozovatele erotických stránek zobrazujících peprná videa z českých erotických castingů, nedávno označila za rodinného přítele a v době karantény u něj pořádala párty, kvůli níž ji vyšetřují hygienici. A kamaráda zase nyní soud poslal do vazby kvůli velmi vážným obviněním. Zřekne se ho, nebo ho podrží?

Zavřeli jí přítele

Obviněno bylo celkem devět lidí kvůli podezření z obchodování s lidmi, znásilnění nebo ze sexuálního nátlaku a vše se týká činnosti firmy přítele Vlaďky Erbové. Několik dívek totiž na policii uvedlo, že byly před natáčením uvedeny v omyl, nevěděly, co podepisují, a pak že musely točit pod nátlakem.

I když advokát obviněných taková slova striktně odmítá, Vlaďka Erbová by dnes nejspíš ráda vzala zpátky slova o šéfovi vyšetřované firmy, u kterého si během karantény a zákazu sdružování uspořádala bazénovou párty s alkoholem.

Léta styků

„Nic jsem určitě neporušila. Beru je jako dlouholeté rodinné známé. Jsem tu už několik týdnů, nešlo o žádný mejdan,“ bránila se Vlaďka Erbová (39) před pár měsíci v reakci pro eXtra.cz.

Za dlouholeté rodinné známé člověk označí jen někoho, ke komu má opravdu extrémně blízko, kdo patří mezi jeho nejbližší přátele. A cizím či vzdáleným kamarádům se asi také člověk nenastěhuje na týdny do domu. Bude se svého názoru Vlaďka držet dál a začne Martinovi do kriminálu věrně nosit pomeranče, nebo s ním zpřetrhá veškeré kontakty?

Redakci eXtra.cz se zatím nepodařilo získat odpověď na otázku, jak se Vlaďka nyní tváří na obvinění, která jejího kamaráda dostala do vazby a jež exmodelce s největší pravděpodobností zamezila v dalších koupačkách v bazénu u jeho vily. Budeme ji ale nadále zjišťovat.

Dojde i na sociálku?

Brzy bude muset svůj někdejší údajný prohřešek, za který ji kritizoval i ministr vnitra Jan Hamáček, řešit s hygienou, těžko říci, jestli situace nezaujme i OSPOD čili Orgán sociálně-právní ochrany dětí. Pro některé by totiž případné stýkání se malých dětí s takovým člověkem nemuselo působit vůbec dobře.

Otec Markuse Tomáš Řepka (46) se už před časem vyjádřil ve stylu, že pevně doufá, že vilu nenavštěvoval i jeho kluk. „Matka mého syna se nachází mimo domov sama často, netají se tím. Zajímá mě proto pouze to, kde přesně po tuto dobu můj osmiletý chlapeček je. Jako otec ze zákona musím souhlasit s tím, u koho a proč se nachází. Jinak její nezodpovědné chování mluví za vše a doufám, že OSPOD vše monitoruje,“ uváděl koncem dubna.

Máte k případu další informace? Ozvěte se na redakce@extra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy