Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Blíží se ROZVOD století? Vévodkyně Kate PRÁSKLA do stolu: Udělal si ze mě blázna, Williame!

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 5 fotografií
Mezi Kate Middleton a princem Williamem to nevypadá vůbec dobře. Kate sbalila své děti a odjela od Williama. Důvodem prý je, že se William nechová jako otec a manžel, nýbrž jako pubertální playboy. Blíží se snad rozvod století?

Jak to tak vypadá, tak mezi Kate Middleton a princem Williamem v poslední době dochází k jedné hádce za druhou. Tohle rozhodně na růžovoučký vztah nevypadá. A rodinné idylce nepřidala ani pánská jízda Williama, který se na party pořádně rozjel a fotoaparáty přítomných ho nachytaly se sexy kočičkou.

V tu chvíli si nejspíše Kate řekla "a dost". Kate se nestačila ještě vypořádat s potratem a musí řešit, proč se její manžílek otáčí za jinými. "Udělal jsi ze mě blázna," křičela Kate jako pominutá po Williamovi, když spatřila fotky s půvabnou a hlavně vnadnou modelkou Sophií Taylor.

Podle serveru denik.cz se rozzuřená Kate nechala slyšet, že William se snaží působit jako playboy a je dost do větru, zatímco ona se snaží stmelit rodinu

"Místo aby s ní trávil čas doma, chodí popíjet s kamarády a modelkami, mezi které patří i Sophie, o které se ví, jak ráda ukazuje své nahé tělo," prozradil zdroj z Buckinghamského paláce.

Vévodkyně je už na prahu svých sil a jde to vidět Je strašně hubená, doslova kost a kůže. A to se samozřejmě už nelíbí jejímu manželovi. Možná proto v klubu pokukoval po mnohem obdařenější modelce. Uvidíme, jak tenhle pár nakonec dopadne.

Související články

Další články