Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Blbý a blbější z Brna: Kamarádovi podpálil auto, aby nemusel platit zbytečné opravy

Ilustrační fotka.
V Brně došlo k opravdu bizarní nehodě. Mladý muž z Brna měl pocit, že jeho kamarád utrácí velké peníze za opravy starého auta, a tak vymyslel skutečně originální plán, jak mu pomoct. Rozhodl se, že auto svého známého podpálí, a tím ho zbaví veškerých starostí. Bohužel to nějak neodhadl a požár mu spálil bundu i vousy.

Takhle to dopadá, když dají hlavy dohromady kamarádi z Brna. Mladíkovi se v poslední době vůbec nelíbilo, že jeho kamarád utrácí až zbytečně velké peníze za opravy auta, které je opravdu hodně staré.

Možná proto se v jeho hlavě zrodil „geniální“ plán, jak to vyřešit. Oba dva koupili benzín, polili jím auto a škrtli zápalkou. „Až dosud šlo vše podle plánu. Rychlost hoření však zaskočila i žháře, který z místa rychle mizel s popálenou bundou a ohořelými vousy,“ řekl policejní mluvčí Pavel Šváb portálu Idnes.cz.

Na tuhle vylomeninu by možná nikdo nepřišel, kdyby oba muži nezpanikařili a nezačali z místa utíkat. Jejich úprku si všimli kriminalisté a rozhodli se, že místo prozkoumají.

„Zápach benzínu a ohořelou bundu se snažila posádka maskovat legendou o kontrole motorky a dolévání paliva. To už ulicí k zapálenému autu spěchali hasiči a oba výtečníci se k akci nakonec přiznali,“ řekl Šváb.

Související články

Další články