Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Blběna Katie Price to přehnala s opalováním. Vypadá jako krocan, kterého jste zapomněli vytáhnout z trouby

Katie se pochlubila svým failem!
Zdroj: twitter.com
Glamour modelka a hlavně nejproslulejší britská silikonka Katie Price (36) se pochlubila svou blbostí.

Katie Price má místo mozku velkou silikonobotoxovou hmotu. Bohužel se i přes to občas k něčemu vyjádří. Její názory jsou na úrovni Kim Myslímprdelí Kardashian.

Naposledy Katie pobavila svět, když tvrdila, že jí ze soudu napsal na její twitterový účet sám beznohý atlet Oscar Pistorius poté, co mu skončil soud v kauze zastřelení přítelkyně Reevy Steenkamp. Určitě je to pravda, i když onu slavnou zprávu nikdo nikdy neviděl. Ve chvíli, kdy se jedná v soudní síni o zbytek vašeho života, nemáte na mysli nic jiného než napsat známé silikonce.

Nicméně posledním kouskem Katie Price je fotka, která je jeden velký fail.

Prsatice to pěkně přehnala s krémem na opalování, nezapomněla se s tím pochlubit a vypadá jako krocan, kterého jste zapomněli vyndat z trouby. Ostatně i ta prsa tomu odpovídají.

Víme, že se blíží léto a všichni začnete bláznit se solárky a samoopalovacími krémy, abyste nevypadali jako ředitelé vápenky, ale tady se neinspirujte, nebo budete vypadat jako ředitelé šaškecu.

Související články

Další články