Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

BIZARNÍ SMRT: Žena se zvláštní sexuální úchylkou byla popravena zrovna v tom nejlepším

Lidé si užívají na různých místech.
Zdroj:
Každý má nějakou svou malou úchylku. Ženě ze Sibiře se ale ta její stala osudnou. Nebezpečné sexuální praktiky, ve kterých se vyžívala, ji totiž nakonec stály život. Popravena byla přímo u sexu!

Spousta lidí občas z legrace řekne, že by chtěla zemřít u sexu. Nikdo to ale samozřejmě nemyslí vážně. Mladé Rusce se to splnilo. Libovala si totiž v nebezpečných sexuálních praktikách, a tak vyžadovala sex na různých místech, která by inteligentně smýšlejícího smrtelníka snad ani nenapadla.

Rusce z Burjatské republiky se zachtělo sexu na kolejích Transsibiřské magistrály. S partnerem se oddávali milostným hrátkám a užívali si to, až do té doby, než slyšeli v dálce houkat vlak. Jejich vzrušení se stupňovalo, adrenalin stoupal a vlak se blížil. Ženě nejspíš ale na poslední chvíli došlo, že už to není sranda, a chtěla se rychle zvednout a uskočit.

Jenže měla tu smůlu, že byla zrovna nahoře. Její nohy tedy na útěk nestačily. Jakmile se narovnala a stihla sesednout z partnera, vlak jí sťal hlavu přímo před zrakem jejího milence. Kdyby zůstala ležet, mohla ještě žít. A muž bude mít zřejmě teď noční můry a na sex na kolejích nebude mít ani pomyšlení.

Související články

Další články